Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İnfavori Pırlanta Düğün Paketi

  • 80.876,00TL58.427,00TL

Gösterişli yapısı ile avangart tarzın en güzel örnekleri İnfavori Pırlanta Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

İnfavori Pırlanta Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Pırlanta Yemek Odası Takımı takım içeriğinde  konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye ve vitrin vardır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı siyah rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapaklarında opak ahşap malzeme kullanılmıştır ve şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel kulplara ve CNC işleme detaylarına yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahip değildir. Masa ayakları detaylandırılmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kapitone detaylarına sahip olup kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Avangard Yemek Odası arıyorsan mutlaka incelemelisin. Takımı tekil olarak almak için Pırlanta Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Pırlanta Yatak Odası Takımı Gösterişi ve asilliği bir arada sunan takımımızda bir dolap, bir adet başlıklı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun siyah çizgisel detaylara ve CNC işlemelere yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli, detaylandırılmış ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 1  adet çekmece fonksiyonu vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Şık Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir. Adeta nostaljik dokunuşları ile çarpıcı detayları olan Avangard Yatak Odası Takımı evinizde yerini almak için mağazalarımızda sizleri bekliyor. Takımı tekil olarak almak için Pırlanta Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Turkuaz Pırlanta Koltuk Takımı Turkuaz Safir Koltuk Pırlanta Koltuk Takımı'nda 3+3+1+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Pırlanta Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve gri renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Takım içinde mevcut olan üçlü koltuklardan biri art-deco diğeri ise chester koltuktur. Nostaljik ve gösterişli olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip değildir. Berjer ise kapitone detayları ile üçlü koltuklarla oldukça uyumludur. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan asil tasarım hem avangart hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Dilerseniz takımınıza orta sehpayı opsiyonel olarak ekleyebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Turkuaz Pırlanta Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!