Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İmage Düğün Paketi

  • 26.900,00TL21.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi İmage Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

İmage Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İmage Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı E1 standartlarında malzeme ve MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol gold detaylı ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol üç adet çekmece ve dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol üst yüzeyi mermer görünümlüdür. Dolap kapaklarında CNC kesim diyagonal çizgilere yer verilerek tasarıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol kulpları dairesel formdadır ve gold renklidir. Konsol aynaları daireseldir ve altın bir şerikle iki parçaya ayrılmıştır. Bir yanı opakken diğer yanı ise ayna fonksiyonludur. Aynalar de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa üst tablası ahşap dokusu görünümüne sahiptir ve ceviz rengindedir. Masa tablasını gold renkli şerit çerçevelemektedir. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye ayakları konsol ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için İmage Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

İmage Yatak Odası: bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte krem renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap kapaklarının iki adedinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun ahşap dokuya yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Komodinlerde siyah renkli gold detaylı ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Komodin ve şifonyer üst tablaları mermer görünümlüdür. Şifonyerde altı  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer, komodin ve dolap ön yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için İmage Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Kansas Koltuk Takımı  içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir özellikte yumuşak dokulu nubuk kumaşı ile sıvı geçirgenliği oldukça yavaştır. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Ayak ve kasada kullanılan gürgen ahşap sayesinde kalitesi ikiye katlanmıştır. Ayakları ceviz rengindedir. Dilerseniz ayak rengini siyah, beyaz, ceviz ya da koyu ceviz olarak tercih edebilirsiniz. Üçlü koltuklarda sandık özelliği vardır ve bu sayede eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir. Oturumlarda 30 DNS yumuşak sünger kullanılmıştır. Üçlü koltukların kol kısımları mekanizmalıdır. Yana doğru açılarak oturumu genişletilebilmektedir. Üçlü koltuklarda ekstra konfor sağlayan sırt minderleri mevcuttur. Berjeri ise belinizi kavrayacak ergonomik formu sayesinde oldukça rahattır. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Takımı tekil olarak almak için Kansas Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!