Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

L.İkon Yatak Odası

  • 15.590,00TL11.990,00TL

Gri rengin asilliğini odanıza taşıyacak oldukça modern bir tasarım olan L.İkon Yatak Odası HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

L.İkon Yatak Odası

İçerisinde dolap,şifonyer,komodin ve başlık vardır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR.

Takım dört kapaklı dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın bütününe yayılan gümüş renkli şerit ve ayaklar kullanılmıştır. Şifonyer ve komodin ön yüzeylerinde gri renginin göz alıcılığı devam etmektedir. Şifonyer ve komodinin metal malzemeden üretilen ayakları yerden yüksektir ve dekoratif kulp detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takım başlığında kumaşın piliseli duruşu ihtişamını arttırmıştır.  Başlığında kullanılan ithal kumaş silinebilir özelliktedir ve birinci kalitedir. Dolap kapaklıdır ve yüzeyi dikey desenlerle kaplanmıştır. Dolap içerisinde ekstra iki adet çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz takımınıza karyola ekleyebilirsiniz. Karyolanızı bazalı tercih edebilirsiniz.

L.İkon Yatak Odası'nda gri rengin asil tonu kullanılmıştır. Avangart stilin modernize edilmiş tasarımların öncü örneklerindendir. 2020 yeni sezon yatak odasını hekahome online mağazasından ve tüm şubelerimizden iç mimar desteğimiz ile sipariş verebilirsiniz.

Dolap: (en: 250 cm / derinlik: 67 cm / yükseklik: 217 cm)

Bazalı Karyola: (en: 165 cm / derinlik: 211 cm / yükseklik: 130 cm)

Şifonyer: (en: 130 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 81 cm)

Şifonyer Ayna: (en: 68 cm / derinlik: 4 cm / yükseklik: 86 cm)

Komodin: (en: 62 cm / derinlik: 43 cm / yükseklik: 47 cm)

Başlık: (en: 200 cm / derinlik: 7 cm / yükseklik: 130 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!