Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İdil Düğün Paketi

  • 18.900,00TL15.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri İdil Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

İdil Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İdil Yatak Odası Takımı: içeriğinde altı kapaklı dolap, şifonyer + ayna, komodin (2 ad.) ve başlık bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan  gold renk detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde dört adet çekmece bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Ahşap kısımları kısmi pervaz görünümüne sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için İdil Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nisan Yemek Odası Takımı: konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda cevizin altın renkli detaylarla uyumundan yararlanılmıştır. Konsol kulpları ve sandalye sırtındaki altın yüzük detayları, görümünün şıklığını arttırmıştır. Takım çizilmeye karşı dayanıklı MDF malzeme ile tasarlanmıştır. Masa ve sandalye ayakları fırınlanmış ahşaptır ve ceviz renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarının ön yüzeyinde kullanılan beyaz renk cevizin netliğini yumuşatmaktadır. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Sandalyelerde ise silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Nisan Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Serenity Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte yumuşak, nubuk kumaş kullanılmıştır ve sıvı geçirgenliği oldukça yavaştır. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Serenity Koltuk Takımının ayakları ve kasası tamamen ahşaptır ve ceviz rengindedir. Ayaklarda, kasada ve üçlü koltukların yan yüzeyinde kullanılan ceviz renkli aksamlar, takımın modern görünümünde bütünlük oluşturmuştur. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise tamamen ahşaptan yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda 30 DNS yumuşak sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir ve sandık özelliği mevcuttur. Bu sayede size ekstra depolama alanı sunmaktadır. Takımda üçlü koltuklar baklava dilim dikiş detaylarıyla ön plana çıkarılmıştır. Aynı dikiş detayları üçlü koltukların kol kısımlarında ve berjer sırtında da kullanılarak takımda bütünlük sağlanmıştır. Takımın geneline hakim olan baklava dilim dikişler hem modern hem de sade koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Serenity Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!