Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İdil Düğün Paketi

  • 18.900,00TL15.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri İdil Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

İdil Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İdil Yatak Odası Takımı: içeriğinde altı kapaklı dolap, şifonyer + ayna, komodin (2 ad.) ve başlık bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte kahverengi ithal keten kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır.Dolap kapaklı olup 6 kapak boyutundadır. Ahşap kısımlar kısmi pervaz görünümü ile tasarımı ön plana çıkarmıştır. Ayrıca 4 adet kapağı temperlenmiş yarı geçirgen camdır. Temperlenmiş olması sayesinde kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.  Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında dairesel gold renkli yüzük formu kullanılmıştır. Aynı kulplar dolap kapaklarında da mevcuttur. Şifonyer aynası daireseldir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Komodin ayaklarında da olan altın yüzük detayları, şifonyer ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır.

Nisan Yemek Odası Takımı: konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda cevizin altın renkli detaylarla uyumundan yararlanılmıştır. Konsol kulpları ve sandalye sırtındaki altın yüzük detayları, görümünün şıklığını arttırmıştır. Takım çizilmeye karşı dayanıklı MDF malzeme ile tasarlanmıştır. Masa ve sandalye ayakları fırınlanmış ahşaptır ve ceviz renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarının ön yüzeyinde kullanılan beyaz renk cevizin netliğini yumuşatmaktadır. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Sandalyelerde ise silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır.

Serenity Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir özellikte yumuşak nubuk kumaşı ile sıvı geçirgenliği oldukça yavaştır. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Takımın ayakları ve kasası tamamen ahşaptır ve ceviz rengindedir. Yüksek ayak yapısı sayesinde modern bir görünüm kazandırılmıştır. Üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir ve sandık özelliği mevcuttur. Oturumlarda 30 DNS yumuşak sünger kullanılmıştır. Üçlü koltuklarda ekstra konfor sağlayan sırt minderleri mevcuttur. Üçlü koltukların kol kısımlarında, sırt minderi ile uyumlu dikiş detayları vardır. Berjeri ise belinizi kavrayacak ergonomik formu sayesinde oldukça rahattır. Aynı dikiş detayları berjerde de kullanılmıştır. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur. 

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!