Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Tasarım Ekibimiz

İç mimarlarımızTasarım ekibimiz ile yenilikçi ve tarz tasarımlara imza atıyoruz. Ekibimiz tüm tasarım işlerimizde öncülük etmekte ve trendleri anında uygulamaktadır. Ekibimiz pek çok tarza ve konsepte hakim bir ekiptir. İç mimarlarımız ayrıca ürün alışverişlerinde size danışmanlık yapmaktadır. Evinize yerleştireceğiniz ürünler için detaylı bilgi vermekte ve gerektiğinde proje hazırlaya-bilmektedirler. Tasarımlarımızı onlar oluşturmaktadırlar. Düğün Paketlerinde iç mimar desteği almak büyük bir avantaj getirmektedir. İç mimarlarımız size bir telefon kadar uzaktadır. +90 (542) 6899289 telefon numarasından iç mimarlarımıza ulaşabilirsiniz.
ender cene

Ender Çene 

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun oldum. Alanım içinde pek çok tasarım ve projede yer aldım. Mesleğini severek yapanlardanım. Mobilya ve içmimarlık alanı dışında 12 yıldır web tasarım ve sosyal medya uzmanlığı ile uğraşmaktayım. Tasarımlarımı siz müşterilerimizin konforu ve tarzı için yapmaktayım.


esra ayva

Esra Ayva 

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi GSTM Fakültesi İç mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden 2016 yılında mezun oldum. İç mimarlık ofisinde çalıştığım 1 yıl süre içerisinde büyük metrekareli farklı mekânların tasarım ve çiziminde görev aldım. Son 2 yıldır mobilya sektöründeyim. Bu platform içerisinde sosyal medya yönetimi ve web sitesi ile ilgili çalışmalar yürütmekteyim. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarım ve uygulama konusunda yardımcı olmaktayım.


melike daghan

Melike Dağhan 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç mimarlık bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Hekahome ekibine katıldıktan sonra mobilya tasarım ve iç mekan düzenlemeleri çalışmalarında bulundum. Ek olarak grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve web sitesi yapılandırmasında görev almaktayım. Kullanıcılarımızın isteklerine yönelik tasarımlar konusunda yardımcı olmaktayım.