Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Hisar Yatak Odası

  • 10.490,00TL5.990,00TL

Kaliteli işçilik ve tarz tasarımıyla Hisar Yatak Odası Takımı en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Hisar Yatak Odası

Dolap, şifonyer, komodin, başlık ve karyola vardır.

Avangarde Yatak Odası Takımı'nda avangard düşünenler için kaçırılmayacak fırsat. Avanagard ve her detayı ayrı ayrı düşünülmüş ağır bir takım olan Hisar Yatak Odası Takımı tam da size göre.

Ürün içeriğinde Dolap,Şifoniyer + Ayna,Komodin (2 ad.),Başlık + Karyola bulunmaktadır. Avangard yatak odası modellerinin başa çıkılamayan fiyatına inat çok uygun yatak odası modelimiz stoklarla sınırlı olup kısa bir süreliğine kampanyaya girmiştir. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve işçiliği ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Karyolası yüksek ayaklı olup temizliği kolaydır. Avangart Yatak Odası Takımı içerisinde olmasını istediğiniz tüm parçalar bulunmaktadır. Dolap yüzeyindeki CNS işçiliği ile modern avangard havasına hava katmaktadır. Heybetli ve gösterişli tasarımı ile tercih sebebidir. Gold detayları ve yüksek ayaklı fonksiyonu ile kullanışlı ve şık bir takımdır. Şifonyerin bir kısmında boy aynası şeklinde büyük bir ayna kullanılmıştır. Çekmecelerinde çift göz çözümüne gidilmiştir.

Adeta ile göz alıcı detayları olan Modern Avangard Yatak Odası Takımı evinizde yerini almak için mağazalarımızda sizleri bekliyor. Stoklarla sınırlı bu ürünü kaçırmayınız. Ürün tam takım olarak satılmaktadır.

Dolap: (en: 250 cm / derinlik: 67 cm / yükseklik: 214 cm)

Şifoniyer(en: 162 cm / derinlik: 43 cm / yükseklik: 176 cm)

Komodin: (en: 70 cm / derinlik: 46 cm / yükseklik: 55 cm)

Başlık+Karyola: (en: 208 cm / derinlik: 238 cm / yükseklik: 150 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!