Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Güneş Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 46.310,00TL34.102,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Güneş Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Güneş Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Güneş Yemek Odası Takımıiçerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Takım, ahşabın doğal dokusu ve metalin siyah renk ile birleşiminden yola çıkılarak tasarlanmıştır. İstenilen modern görünüm bu tasarım dili ile sağlanmıştır. Takımın tamamında E1 kalitede üst düzey malzeme kullanılmıştır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Konsol ön yüzeyleri ve masa ayağı panjur tasarımı ile desteklenmektedir. Konsolda iki adet kapaklı dolap ve iki adet çekmece bulunmaktadır. Ayrıca sürahi ve bardaklarınız için de özel bir çekmecesi vardır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve siyahtır. Aynı siyah detay konsol yüzeyinde ve masa ayaklarında da devam ettirilmektedir. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Masa üst yüzeyi doğal ahşap dokusundadır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.  Masa misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz altı-sekiz kişilik boyutundadır ve sabittir. Masa yan tablalarında siyah renk kullanılarak tasarım dilinde bütünlük sağlanmıştır. Masa ayakları konsol ayakları gibi metaldir ve siyah rengi görünümü için özel olarak fırınlanmıştır. Sandalyelerde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaş kahverengidir. Takımı tekil olarak almak için Güneş Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Güneş Yatak Odası Takımı; Takım sürgülü dolap, başlık ve bazalı karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın geneline hakim olan ahşap ve boyalı cam detayları farklı iki malzemenin kombinasyonuna güzel bir örnek olmuştur. Takımın detaylarında kullanılan perdeli ahşap yüzeyler kapalı olduğu için toz geçici mümkün değildir. Başlık kısımlarında temizliği kolay nubuk kumaş tercih edilmiştir. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Güneş Yatak Odası alışılmışın dışında farklı malzemelerin bir araya getirilmesinden hoşlananlar için doğru bir tercih olacaktır. Modern yatak odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Güneş Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Güneş Koltuk Takımı3+3+1 takım fiyatıdır. Güneş Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir keçe destekli nubuk kumaşı ile sıvı geçirkenliği oldukça yavaştır. Anında müdahale edildiği takdirde sıvıyı geçirmeyecektir. Ürünümüz sırttan geriye kayar mekanizmalı olup yatak olma özelliği vardır. 2020 yeni sezonun en çok beğenilen metal ayak detayları bu takımda da kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Güneş Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!