Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gümüş Düğün Paketi

  • 32.970,00TL28.270,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Gümüş Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gümüş Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Merlin Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak gibi parça malzemelerde mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol ve sandalye ayakları siyah renk masif ahşap malzemedendir. Konsol ayaklarında gold renk detaylar mevcuttur. Konsol kulplarında bulunan gold renkle takımda bütünlük sağlanmıştır. Ahşap sıcaklığı ve siyahın asilliğiyle tasarlanan takımın masasının açılma özelliği yoktur. Sırt kısmı kapitoneli olan sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Merlin Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Merlin Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapak gibi parça malzemelerinde MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Ahşap sıcaklığı ve siyahın asilliğiyle tasarlanan takımın dolabının üzerinde dekoratif  gold kulplar mevcuttur. Siyah renk detayıyla komodin ve şifonyerde bulunan siyah renklerle bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold renk detaylara sahiptir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Merlin Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Gümüş Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış kayın ağacındandır ve ayaklarında gümüş detaylar mevcuttur. Ayaklarının ise malzemesi ise ahşaptır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise ekstra konforlu sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Gümüş Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!