Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gri Düğün Paketi

  • 42.900,00TL35.900,00TL

Konforu ve şıklığı bir arada yaşatan en güzel örnekler için Gri Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gri Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Gri Yemek Odası TakımıTakımda 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF üzeri lake boya takımın ön yüzeylerinde CNC kesim hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 3 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir, açıldığında sekiz kişilik olmaktadır.  Beyaz modelinde sade ve kendi renginde bırakılan masa yüzeyi gri modelinde mermer desenli olarak tercih edilmiştir. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Sandalye ayaklarının siyah olması takımın geneline hakim olan beyaza karşıt bir duruş sergilemektedir.

Gri Yatak Odası Takımı; Takımda bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Dolap kenar kapaklı kırılma ve çizilmeye karşı dayanıklı temperli ve boyalı cam ile tasarlanırken orta kısmı MDF üzeri lake boya ile tasarlanmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir. Başlık kısmı bordo rengin tercih edildiği silinebilir baby-face kumaş ile kaplanmıştır. Ayak ve kulplarda gümüş detaylar kullanılmıştır. Tasarımın genel çizgisinde kendini gösteren metal şeritler takımın tarzını ortaya koymaktadır. Ön yüzeyler MDF Üzeri CNC işlemedir. Ayaklarında ki asimetrik kesimler modern tarzın en güzel örneklerindendir.

Lara Koltuk Takımı; Takımda 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Üçlüler yatak olma özelliğine sahiptir. Modern ve şık tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayakları ve kol klapalarında ise ahşap malzeme kullanılmıştır. Ayakları temizliğe kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksekliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Konforu ve şıklığı bir arada arayan müşterilerimiz için oturumunda 35 dansite soft sünger kullanılmıştır.  Oldukça rahat olan yumuşak süngeri kaplayan kumaşı ise kolay temizlenebilir yapıda olup ithal bir kumaştır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!