Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gri Düğün Paketi

  • 52.270,00TL40.570,00TL

Konforu ve şıklığı bir arada yaşatan en güzel örnekler için Gri Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gri Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Gri Yemek Odası TakımıTakımda 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF üzeri lake boya takımın ön yüzeylerinde CNC kesim hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 3 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir, açıldığında sekiz kişilik olmaktadır.  Beyaz modelinde sade ve kendi renginde bırakılan masa yüzeyi gri modelinde mermer desenli olarak tercih edilmiştir. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Sandalye ayaklarının siyah olması takımın geneline hakim olan beyaza karşıt bir duruş sergilemektedir. Takımı tekil olarak almak için Gri Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Gri Yatak Odası Takımı; Takımda bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Dolap kenar kapaklı kırılma ve çizilmeye karşı dayanıklı temperli ve boyalı cam ile tasarlanırken orta kısmı MDF üzeri lake boya ile tasarlanmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir. Başlık kısmı bordo rengin tercih edildiği silinebilir baby-face kumaş ile kaplanmıştır. Ayak ve kulplarda gümüş detaylar kullanılmıştır. Tasarımın genel çizgisinde kendini gösteren metal şeritler takımın tarzını ortaya koymaktadır. Ön yüzeyler MDF Üzeri CNC işlemedir. Ayaklarında ki asimetrik kesimler modern tarzın en güzel örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Gri Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lara Koltuk Takımı; Takımda 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olabilmektedir. Nubuk kumaşın farklı renkleri kullanılarak özgün bir tasarım oluşturmuştur. Üzerinde kullanılan kumaş ithal ve silinebilir özelliktedir. Sırtındaki kapitone chester detaylar nubuk kumaş ile birleşerek muazzam bir görsel şölen oluşturmuştur. Sünger olarak 36 dns HR gri sünger kullanılmıştır. Tüylü kırlentleri ile tasarıma estetik bir görünüm kazandırmıştır. Oturum yumuşaklığı orta yumuşaklıktadır ve oldukça rahattır. Parçalı mekanizması ile kolaylıkla yatak olabilen özelliğe sahiptir. Oturumu öne doğru çektiğinizde parçalı olarak geldiğinden uzanma koltuğu olarak da kullanılabilmektedir. Ayakları tamamen ahşaptır. Aynı ahşap detay kol kısımlarında da kullanılmıştır. Ahşabı siyah, ceviz ya da beyaz olarak tercih edebilirsiniz. Berjerin sırtında üçlü koltuklarla uyum içerisinde olan kapitone detayları mevcuttur. Ergonomisi sayesinde belinizi kavrar ve sizlere oldukça rahat bir oturum sunar. Takımı tekil olarak almak için Lara Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!