Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Grey Mobilya Takımı

  • 17.180,00TL15.250,00TL

Gold renk detayları ile evinize ışıltılı bir görünüm kazandıracak salon takımı Grey Mobilya Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Grey Mobilya Takımı

Takımda koltuk takımı ve yemek odası takımı vardır.

Grey Yemek Odası; takım içeriğinde  konsol ve aynası, yemek masası, 4 adet sandalye vardır. Sade ve modern tasarımlı takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzemeden ve gold detaylar ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Masif ahşap malzemeli ayakları gold yüzükleriyle takımda bütünlük oluşmasını sağlamıştır. Konsol ön kapaklarında gold detaylar ve dekoratif desenler kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahip değildir. Masa tablasının kenarlarında ve ayak kısmında kullanılan gold detaylarla takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içinde olması sağlanmıştır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Alt ve üst (2 adet) modül olarak iki parçadan tasarlanmış duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Uygun Yemek Odası arıyorsan mutlaka incelemelisin.


Konsol: (en: 210 cm / derinlik: 50 cm / yükseklik: 79 cm)

Konsol Aynası: (en: 80 cm / derinlik: 2,5 cm / yükseklik: 80 cm)

Duvar Ünitesi : (en: 230 cm / derinlik: 50 cm / yükseklik: 46 cm)

Masa: (en: 180 cm / derinlik: 95 cm / yükseklik: 80 cm)

Pako Carmen Koltuk takımıİki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal kumaş kullanılmıştır. Pako Carmen Koltuk Takımının alt kasası ahşaptandır ve gold renk detaylara sahiptir. Ayaklarında siyah renk ahşap malzeme ve gold detaylar kullanılan takımımızın döşemesinde kullanılan renk tonları takımın modern görünümünü detaylandırmıştır. Baklava dilim dikiş detaylarına ve gold çizgilere sahip olan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırtındaki mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımda üçlü koltuklar kollarının yan yüzündeki ve sırtındaki dikiş detaylarıyla ön plana çıkarılmıştır. Takımın geneline hakim olan gold detayları hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sade ve şık tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 235 cm / derinlik: 95 cm / yükseklik: 80 cm)

Tekli: (en: 78 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 98 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!