Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Grey Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Grey Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Grey Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Grey Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Sade ve modern tasarımlı takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzemeden ve gold detaylar ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Masif ahşap malzemeli ayakları gold yüzükleriyle takımda bütünlük oluşmasını sağlamıştır. Konsol ön kapaklarında gold detaylar ve dekoratif desenler kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahip değildir. Masa tablasının kenarlarında ve ayak kısmında kullanılan gold detaylarla takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içinde olması sağlanmıştır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Grey Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve siyah tonundadır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlığın orta kısmında gold detaylar kullanılmıştır. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 3 adet çekmece  ve 1 adet dolap bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir ve gold yüzük detaylarına sahiptir. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. Bir kapakta yüzeyinin tamamını kaplayacak büyüklükte ayna kullanılmıştır. Diğer kapak ise takımda bütünlüğü sağlayan gold renk detayına ve dekoratif desene sahiptir. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir.

Grey Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup alt kasası ise ahşap malzemedendir. Buna bütünlük oluşturacak ayakları ise metal malzeme üzeri gold renk kaplamadır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 32 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. 9 adet kare kırlenti vardır. Bu kırlentler silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!