Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Grey Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Grey Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Grey Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Grey Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılan takımımızın ayakları ise masif ahşap malzemedendir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerinin bir bölümünde mdf malzeme üzeri lake boya uygulanmıştır ve gold detaylar kullanılmıştır. Masasının üst tablasında yine birinci kalite suntalam kullanılan takımımızın masasının ayaklarında yine gold çizgiler kullanılmıştır.  Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Grey Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Takımımızın komodini ve şifonyeri masif ahşap ayaklı yerden yüksek tasarlanmıştır ve çekmece önlerinde mdf malzeme üzerine lake boya uygulanmıştır.

Grey Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup alt kasası ise ahşap malzemedendir. Buna bütünlük oluşturacak ayakları ise metal malzeme üzeri gold renk kaplamadır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 32 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. 9 adet kare kırlenti vardır. Bu kırlentler silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!