Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Greta Düğün Paketi

  • 26.900,00TL21.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Greta Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Greta Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Greta Yatak Odası Takımı içerisinde bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Karyola başlığı kumaş döşenmiştir. Uygun yatak ölçüleri 160 x 200 cm olup başucunda aydınlatma bulunmaktadır. Gardırop, şifonyer ve komodini suntalam malzemeden yapılmıştır ve gardırop kapağı sürgülüdür. Yüksek ayakları sayesinde temizlik işlerinize de kolaylık sağlayacak olan takımımız sade tasarımı ile odanıza huzur katacak.

Greta Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 4 sandalye,1 bench, 1 konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde ve ayaklarında ahşap detaylar bulunmaktadır. Masa ve konsol ayaklarında da kullanılan ahşap detaylarla da tasarımda bütünlük sağlanmıştır.  Masa üst tablasında ve konsolda birinci sınıf suntalam malzeme kullanılmıştır. Masa üst tablası sabittir ve açılma özelliği yoktur. Konsolunun çekmecesinde ve kapaklarında yavaşlatıcılı mekanizma mevcuttur. Sandalyelerde silinebilir kumaş kullanılmıştır ve suntalam malzemedendir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Sadeliği ve modern duruşuyla hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek.

Magnum Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır Magnum Koltuk Takımı'nda kullanılan zengin kırlent çeşitliliği ile kullanılan ekose desenler tasarımı güçlendirmiştir. Koltuklarımızın iskeleti, fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı arttırılmıştır. Magnum Koltuk Takımının ayakları tamamen ahşaptır ve doğal ceviz rengindedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumu orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar parçalı sırt mekanizmasına sahiptir. Oturumunuzu genişletmek için bir adet mekanizmayı hareket ettirmeniz yeterlidir. İki mekanizmayı da arkaya doğru çekerek de kolaylıkla yatak haline dönüştürebilirsiniz. Aynı mekanizma kol kısımlarında da kullanılarak oturumunuzu üçlü koltuktan dörtlü koltuk haline getirebilmeniz amaçlanmıştır. Sırt ve kol mekanizmaları sizlere alan açısından oldukça kolaylık sağlayacaktır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ayrıca ahşap ayağın devam ederek kolçaklara dönüşmesi berjeri sıradan görünümünde kurtarıp muhteşem bir tasarıma dönüştürmüştür.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!