Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Greta Düğün Paketi

  • 24.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Greta Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Greta Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. MODERN, SADE VE ZARİF TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN GRETA DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Greta Yatak Odası Takımı içerisinde bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Karyola başlığı kumaş döşenmiştir. Uygun yatak ölçüleri 160 x 200 cm olup başucunda aydınlatma bulunmaktadır. Gardırop, şifonyer ve komodini suntalam malzemeden yapılmıştır ve gardırop kapağı sürgülüdür. Yüksek ayakları sayesinde temizlik işlerinize de kolaylık sağlayacak olan takımımız sade tasarımı ile odanıza huzur katacak.

Greta Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 4 sandalye,1 bench, 1 konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde ve ayaklarında ahşap detaylar bulunmaktadır. Masa ve konsol ayaklarında da kullanılan ahşap detaylarla da tasarımda bütünlük sağlanmıştır.  Masa üst tablasında ve konsolda birinci sınıf suntalam malzeme kullanılmıştır. Masa üst tablası sabittir ve açılma özelliği yoktur. Konsolunun çekmecesinde ve kapaklarında yavaşlatıcılı mekanizma mevcuttur. Sandalyelerde silinebilir kumaş kullanılmıştır ve suntalam malzemedendir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Sadeliği ve modern duruşuyla hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek.

Magnum Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacı ve metal profildir. Ayaklarında ise ahşap malzeme kullanılmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir, nubuk kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 35 dansite HR sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Sırtlar 40 cm geriye gidebilir, kollar 20 cm yana açılabilmektedir. Sırt minderleri atlamalı mekanizmaya fermuar ile sabitlenebilir veya çıkartılabilir. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. 

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!