Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Görkem Düğün Paketi

  • 20.900,00TL16.900,00TL

Sade yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Görkem Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Görkem Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. MODERN VE SADE TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN GÖRKEM DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Görkem Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Dolap kapaklarında gold kulplar kullanılmıştır. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve çekmece önlerinde yine gold renk detaylar uygulanmıştır.

İnci Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılan takımımızın ayakları ise ahşap malzemedendir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde ve kulplarda gold detaylar bulunmaktadır. Masasının üst tablasında yine birinci kalite suntalam kullanılan takımımızın masasının ayakları ahşaptır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Pırlanta Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış kayın ve gürgen ağacındandır. Ayakları da ise ahşap malzemeden yapılmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 36 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. 8 adet kırlente sahip olup bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!