Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gordion Duvar Ünitesi

  • 2.100,00TL1.600,00TL

Modern tasarımına ahşap ve mermer görünümlü kaplamalar ile detay kazandırılmış Gordion Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gordion Duvar Ünitesi

200 cm genişliğindedir, alt ve üst modülden oluşur..

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Gordion Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak ceviz rengin doğallığı ve mermer görünümün modernliği hakimdir. Gordion Duvar Ünitesi'ne doğal mermer görünümlü kaplamalar ile detay kazandırılmıştır. Bu doğal mermer görünümlü kaplamalar, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, dairesel formda ve ahşap renkte olan kulplar ise ürünün tasarım bütünlüğünü destekler niteliktedir. Ünitenin ayakları modern zarif bir formdadır ve koyu metal rengi ile dikkat çekmektedir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca alt modülün ortasında bulunan orta ayak, tasarımı uzun yıllar kullanabilmeniz ve tasarımın sağlamlığını arttırmak amacıyla konumlandırılmıştır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam üç parçadan oluşan takımın; alt modülünde üç adet çekmeceye ve iki adet raf bölümlemesine yer verilirken üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Kapaklı dolap ve alt modüldeki çekmece ön tablalarında gri mermer görünümüne yer verilmiştir. Üst modülde bulunan aydınlatma, cam raflara gönderdiği ışıkla, ışıltılı ve loş bir görünüm yaratacaktır. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu ceviz renk ile evinize sıcak bir görünüm kazandırırken kullanılan doğal mermer desenli kaplamalar ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın asil bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Ceviz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 200 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 50 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 194 cm / derinlik: 30 cm / yükseklik: 90 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!