Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gold Düğün Paketi

  • 39.480,00TL32.900,00TL

Beyaz rengin verdiği ferahlığa eşlik eden altın renkli detayların zengin örnekleri Gold Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gold Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Gold Yemek Odası TakımıTakımda konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye bulunmaktadır. Konsol, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Konsol ayak ve kulp detayları altın renkli boya ile boyanmıştır ve fırınlanmıştır, metal malzemedir ve oldukça dayanıklıdır. Konsol iki kapak ve dört adet çekmeceden oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası kare formunda olup altın şerit barındırmaktadır ve bu sayede küçük bir dokunuşla takım ile oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Masa üst tablası MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Masa sabit olup sekiz kişiye kadar hizmet vermektedir. Ayaklar MDF malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir ve orta bölümde üç adet destekleyici altın renkli metal profil bulunmaktadır. Sandalye ayakları altın renkli metal malzeme ile üretilmiştir ve formu dikkat çekmektedir. Sandalyede ithal kumaş kullanılmıştır ve silinebilir özelliktedir. Takımın geneline hakim olan modern-avangart dili benzerlerinden farkını ortaya koymaktadır. Takımı tekil olarak almak için Gold Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Gold Yatak Odası Takımı; Takım sürgülü dolap, başlık, karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın tamamı beyaz olup altın detaylar ile renklendirilmiştir. Farklı bir tarza sahip olan Gold Yatak Odası ihtişamıyla benzerlerine fark atmaktadır. Altın renkli metal ayakları sayesinde parlaklığını ortaya koyan yatak odasının en çok tercih edilecek sebebi şifonyerin fonksiyonelliğidir. Şifonyerinde bulunan sayıca fazla çekmecesi ve üst bölümünde ki gizli takılık kısmı oldukça iyi düşünülmüş bir tasarımdır. Kapak kısmında ise sizler için ayna fonksiyonu da mevcuttur. Şifonyerin sol kısmında ise boşluk yaratılarak altın renkli şeritler kullanılmıştır. Zarif ayak detayları ile komodin de göz doldurmaktadır. Başlık silinebilir baby-face kumaş ile kaplanmıştır. Ayrıca başlık çerçevesinde kısmi yansıtıcı yüzeyler kullanılarak zarifliğini ve ihtişamını ikiye katlamıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Çizilmeye karşı dayanıklı malzemesi sayesinde ömürlük bir tercih olacaktır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Geniş iç hacmi sayesinde kıyafetlerinizi rahatlıkla depolayabilirsiniz. Gold Yatak Odası'nın en etkileyici yanı ise beyaz rengin verdiği ferahlığa eşlik eden altın renkli detayların zengin görselliğidir. Şık Yatak Odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Gold Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Gold Koltuk Takımı; Takımda 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir özellikteki ithal kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının keçe desteği sayesinde anında müdahale edildiği takdirde sıvıyı geçirmeyecektir. Üçlü koltukların yan yüzeylerinde ve kol kısımlrında ayakları ile uyumlu altın şeritler bulunmaktadır. Sırt kısmındaki dikiş detayları ise bu şeritlere eşlik etmektedir. Altın renkli çizgisel ayak detayları yok gibi durur ve sanki koltuk yüzeyi havada gibi bir izlenim bırakmıştır. Üçlü koltuklar sırt mekanizması sayesinde geriye doğru dönerek yatak olabilmektedir. Genişletilmiş oturumu keyfine düşkünler için oldukça caziptir.Şık Koltuk Takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri ise yuvarlak formu ile tasarıma eşlik etmektedir. Ayak renkleri altın rengindedir. Mekanizması sayesinde kendi etrafında 360° dönebilmektedir. Kullanılan kırlent desenleri ise tasarımı sıradanlığın dışına daha da çıkarmıştır. Takımı tekil olarak almak için Gold Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!