Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gold Duvar Ünitesi

  • 4.684,00TL3.638,00TL

Krem rengin hareketli yüzeylerle desteklendiği, gold ışıltılara sahip olan Gold Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gold Duvar Ünitesi

206 cm genişliğindedir, alt ve üst modülden oluşur.

KAMPANYALI NET FİYATTIR!

Tv ünitesi modeli kırık beyazın yalınlığı ve gold detayların ışıltısı ile tasarlanmıştır. Krem rengin sadeliğinin hareketli yüzeylerin ışıltısı ile desteklendiği takımın tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Gold Duvar Ünitesi alt modül ve üst modül olarak toplamda dört adet parçadan oluşmaktadır. Alt modülde iki adet kapaklı dolap ve iki adet çekmece bulunmaktadır. Çekmece ön yüzeyleri sade bırakılırken kapaklı yüzeyler yivli görünüme sahiptir. Alt modül üst tablasının yüzeyi parlaktır ve bu sayede tasarıma oldukça şık bir görünüm kazandırmıştır. Üst modülde ise iki adet kapaklı dolap mevcuttur. Bir adet kapak cam yüzeyken diğer kapak opak olarak bırakılmıştır. Bu sayede eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz farklı tarzlarda birçok alan oluşturulmuştur. Ünite ayakları metal profildir ve gold renklidir. Alt modülün yüksek ayak olarak tasarlanması sayesinde temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca alt modülün gold renkli ve zarif ayakları tasarımı uzun yıllar kullanabilmeniz ve tasarımın sağlamlığını arttırmak amacıyla alt modülün orta kısmında da konumlandırılmıştır. Aynı gold renk, kulplarda da ince profil olarak kullanılarak form ve renk olarak tasarımda bütünlüğü sağlamıştır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Krem Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 206 cm / derinlik: 44 cm / yükseklik: 66 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!