Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Gloria Düğün Paketi

  • 39.290,00TL31.900,00TL

Kapuçino tonunun altın detaylarla güçlendirildiği Gloria Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Gloria Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve 2 adet konsol aynasından oluşmaktadır. Takımın tamamı Mdf üzeri boyadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları metal profildir ve fırınlanmış altın renkli boyadır. Masa ayağı ortadan konumlandırılmıştır. Masa ayağı ve konsol kapakları Mdf çıtalar ve kısmi yansıtıcı yüzeylerle zenginleştirilmiştir. Konsol üst yüzeyinde kahve tonunda mermer görünümü kaplama kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir nubuk kumaş kullanılmıştır ve rengi kahverengidir. Takımı tekil olarak almak için Gloria Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Ürünün tamamı MDF üzeri boyadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Ayrıca dolap içerisi sensörlü Led aydınlatma ile zenginleştirilmiştir. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir. Ayaklarında düşünülen tasarım çizgisi takımın geneline yayılmıştır. Ayak ve kulplarda altın detaylar kullanılmıştır. Başlıkta baş ucu aydınlatmalar ve telefonunuzu şarj edebilmeniz için USB giriş yeri bulunmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Gloria Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Koltuk Takımıiçerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi kadife kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının yumuşak dokusu tercih sebeplerinden biridir. Üçlü koltukların yan klapalarında kullanılan metal şerit ayak tasarımını tamamlamaktadır. Yatak olma özelliği de bulunan koltuk takımı sırt mekanizması ile kolaylıkla kullanılabilmektedir. Berjeri dairesel formu ile tasarımı tamamlamaktadır. Koltuk renginizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Ankara Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da Avangart Düğün Paketi arıyorsanız Gloria Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!