Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Garnet Düğün Paketi

  • 25.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Garnet Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Garnet Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. İNCE DETAYLI VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN GARNET DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Asos Gri Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılmıştır. Modern kesimli ayakları fırınlanmış metal krom malzemeden gümüş renkte üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  gümüş çizgiler mevcut olan konsol zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Masanın üst tablasında yine suntalam malzeme kullanılmıştır. Modern kesimli masa ayakları yine gümüş renktir. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Üretiminde fırınlanmış kayın ağacı iskelet için ve gümüş metal ayaklar kullanılmıştır. Modern kesimli ayaklara sahip sandalyeler birinci sınıf sünger döşemelidir ve sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Garnet Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif çizgiler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Ayakları yerden yüksek tasarlanan ve temizliğe kolaylık sağlayacak olan dolap ayaklarında ve kulplarında gold detaylara sahiptir. Dolap içeriği askı, çekmece ve raf sistemiyle zenginleştirilerek geniş bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Malzemesi birinci kalite MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Kulplarında ve ayaklarında gold detayları olan şifonyer ve komodin çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Rixos Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt çerçevesinde gümüş çizgiler mevcuttur. Ayakları ise metal malzemeden yapılmış olup gümüş renge sahiptir. Temizliğe kolaylık sağlayacak yüksek ayaklı koltuklarımızın döşemesinde ithal, silinebilir, kadife kumaş kullanılmıştır. Oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!