Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Garnet Düğün Paketi

  • 25.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Garnet Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Garnet Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Asos Gri Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılmıştır. Modern kesimli ayakları fırınlanmış metal krom malzemeden gümüş renkte üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  gümüş çizgiler mevcut olan konsol zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Masanın üst tablasında yine suntalam malzeme kullanılmıştır. Modern kesimli masa ayakları yine gümüş renktir. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Üretiminde fırınlanmış kayın ağacı iskelet için ve gümüş metal ayaklar kullanılmıştır. Modern kesimli ayaklara sahip sandalyeler birinci sınıf sünger döşemelidir ve sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Garnet Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış beyaz rengin verdiği bir asalet söz konusudur. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte krem rengi ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklı olup 6 kapak boyutundadır. CNC kesim ile zenginleştirilmiş kapak detayları mevcuttur. Ayrıca 4 adet kapağı temperlenmiştir ve yarı geçirgen camdır. Temperlenmiş olması sayesinde kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ahşap kapaklarda ise takım ayaklarına uygun altın renkli şeritler bulunmaktadır. Dilerseniz kapaklarınızı yarı geçirgen cam yerine aynalı olarak da tercih edebilirsiniz. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında altın renkli yüzük formu kullanılmıştır. Şifonyer ön yüzeyleri ise komodinlerde olduğu gibi dolap kapaklarıyla aynı tasarım dili kullanılarak tasarlanmıştır. Şifonyer aynası dikdörtgendir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Şifonyer üç çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Kulplarında ve ayaklarında gold detayları olan şifonyer ve komodin çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Rixos Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt çerçevesinde gümüş çizgiler mevcuttur. Ayakları ise metal malzemeden yapılmış olup gümüş renge sahiptir. Temizliğe kolaylık sağlayacak yüksek ayaklı koltuklarımızın döşemesinde ithal, silinebilir, kadife kumaş kullanılmıştır. Oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!