Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Galata Düğün Paketi

  • 22.790,00TL18.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Galata Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Galata Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Galata Yemek odası; konsol, masa ve 6 sandalyeden oluşmaktadır. Açılabilen masa ve 2 uzun bacak diğerini dolap şeklinde kullanılmıştır. Bacak kısmındaki dolap oluşu da istediğiniz gibi değerlendirme fırsatı vermiştir.sandalyelerde silinebilir kumaş kullanılmış olup temizlik açısından kolaylık sağlayacaktır.

Galata Yatak odası; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Ucuz Düğün Paketi şifoniyer de kullanılan detaylar göze çarpmaktadır. Dolap içerisinde raf ve pantolon askılık detayı sizlere yer açısından kolaylık sağlayacak dilediğiniz gibi yerleştireceksiniz. Koyu ahşap renginin ağırlık olduğu takım da gold renginde kulplar eşlik etmiştir.

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Silinebilir kumaş kullanılmış olup yataklı bir takımdır. Yataklı Koltuk Takımı ayrıca sandık bulunmaktadır.


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!