Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Frezya Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Frezya Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Frezya Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Zenn Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde ve kulplarında da gümüş detaylar bulunmaktadır. Masa ve konsol ayaklarında da kullanılan gümüş detaylarla da tasarımda bütünlük sağlanmıştır.  Masa üst tablasında ve konsolda MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Ayakları ise metal malzemeden üretilmiştir. Konsol CNC desenler ile dekore edilmiştir. Sandalyelerde ithal kumaş ile döşenmiş olup ayaklar metal malzemedir. Oturumu ise komple ahşaptan üretilmiştir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Sadeliği ve seriye özel gümüş detaylarıyla hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek. Takımı tekil olarak almak için Zenn Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Frezya Yatak Odası Takımı içerisinde bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Karyola başlığı kumaş döşemelidir. Uygun yatak ölçüleri 160 x 200 cm'dir. Gardırop, şifonyer ve komodini birinci kalite MDF malzemeden yapılmıştır.Yüksek ayakları sayesinde temizlik işlerinize de kolaylık sağlayacak olan takımımız asil yapısı ile odanıza huzur katacak. Takımı tekil olarak almak için Frezya Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Zenn Koltuk Takımı içerisinde iki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk bulunmaktadır. Takımda bulunan yüksek ayak yapısı şık görünümün yanı sıra rahat temizlik imkanı sağlamaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir. İthal kumaş kullanılmıştır. Kapitone işçiliği uygulanan özel dikiş detayları bulunmaktadır. 35 DNS HR sünger kullanılmıştır ve oturumu yumuşaktır. Modelin ahşap kısımları isteğinize göre farklı renklerde boyanabilmektedir. Zen Koltuk Takımı'nda bulunan çok sayıdaki renk alternatifleri ile salonunuzda dilediğiniz renk kombinasyonunu oluşturmanın keyfini yaşayacaksınız. Takımı tekil olarak almak için Zenn Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!