Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Floransa Koltuk Takımı

  • 12.190,00TL9.390,00TL

Modern tasarımına gold renk ile ışıltı verilmiş Floransa Koltuk Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Floransa Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. 

İNTERNETE ÖZEL NET FİYATTIR! 

Floransa Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal, ipeksi, kadife kumaş kullanılmıştır. Floransa Koltuk Takımının ayakları gold ve siyah renktedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan gold renk detaylar, ön yüzünde tekrar edilerek tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca minderlerinde kullanılan dikiş ve düğme detayları takımı detaylandırmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Sırt minderleri ile oturumundaki konforu ikiye katlayan üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan gold renk detaylar hem modern hem de ışıltılı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Berjerde devam ettirilen gold rengin ışıltısı ve dikiş detaylar ile takımda muhteşem bir birliktelik oluşturmuştur.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımının farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünün modüllerini tekil olarak satın alabilirsiniz ya da size sunulan seçenekler kısmından takımınızı 3+3+1+1 olarak oluşturabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 237 cm / derinlik: 96 cm / yükseklik: 75 cm)

Tekli: (en: 85 cm / derinlik: 75 cm / yükseklik: 100 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!