Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Flora Duvar Ünitesi

  • 2.800,00TL2.300,00TL

Modern tasarımına ceviz renk ve dekoratif çizgiler ile detay kazandırılmış Flora Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Flora Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Flora Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak beyaz rengin sadeliği hakimdir. Duvar Ünitesine ceviz renk şeritler ve dekoratif çizgiler ile detay kazandırılmıştır. Ceviz renk şeritler ve dekoratif çizgiler, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, daire formunda ve ceviz renkte olan kulplar ise ürünün doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün modern görünümü, dekoratif çizgi detaya sahip olan ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam dört parçadan oluşan takımın alt modülünde üç adet çekmeceye, üst modülünde ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu beyaz renk ile evinize ferah bir görünüm kazandıracakken ceviz renk detayları ile de odanıza sıcak bir hava verecektir. Kullanılan dekoratif çizgiler ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 207.8 cm / derinlik: 47.2 cm / yükseklik: 40.6 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 38.2 cm / derinlik: 29 cm / yükseklik: 93.6 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!