Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Flora Compact Genç Odası

  • 8.070,00TL

Işıltılı tasarımlı takımın yumuşak hatlar ile şık bir görünüme kavuşturulduğu modern tasarımlı Flora Compact Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Flora Compact Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

İnce detaylı modern takım arayanlara özel Flora Compact Genç Odası

Takımın içeriğinde sürgü kapaklı dolap ve ranza mevcuttur. Modern tasarımlı takımın, beyaz ve ceviz olmak üzere iki farklı rengi vardır. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Takımın dolabı 3 kapak boyutundadır. Yumuşak hatlar kullanılarak tasarlanmış dolabın bir kapağında dekoratif gümüş renk şeritler diğer kapağında ise boydan özellikte ayna bulunmaktadır. Bu iki kapağın altında ise birer adet çekmece fonksiyonu bulunmaktadır. Takımın diğer parçalarının ayakları gibi dolabının ayakları da beyaz renkte, ahşap malzemede ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Geniş iç hacme sahip olan dolap, askılık, çekmece ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan ahşap malzemeli ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın dolabında kullanılan yumuşak hatlar ve renkler diğer modüllerde de tekrar edilerek takımda muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde bir adet çekmeceye ve bir adet kapaklı dolaba sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Dolap ile aynı renk ve detaylara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Takımın yavru karyolaya sahip olan ranzası 90x190 cm ölçüsündedir. Çekmece fonksiyonu verilmiş merdiven basamakları çocuğunuzun eşyaları için ekstra depolama alanı sunmaktadır. Sade tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise bir adet kapaklı dolaba, bir adet çekmeceye ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Çalışma masası ve dolapta olduğu gibi kitaplık ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır ve beyaz renge sahiptir. Sade yapısının yumuşak hatlar ve renk detayları ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına zarif bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Flora Compact Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Üç Kapaklı Dolap: (en: 140 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 205 cm)

Ranza: (en: 102 cm / derinlik: 244 cm / yükseklik: 200 cm)

Yavru Yatak: (en: 90 cm / derinlik: 190 cm / yükseklik: 20 cm)

Çalışma Masası: (en: 100 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 146 cm)

Kitaplık: (en: 65 cm / derinlik: 40 cm / yükseklik: 195 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!