Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Fırat Düğün Paketi

  • 16.900,00TL13.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Fırat Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Fırat Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Söğüt Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Raylar krom kaplamalı paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve sade ve modern bir görünüme sahiptir. Masasının üst tablasında yine MDF malzeme kullanılmıştır. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir. Masa ayaklarında konsolda kullanılan şekle atıfta bulunan bir tasarım mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise gürgen ağacıdır. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Fırat Yatak Odası Takımı bir gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı sunta üzerine sünger ve kumaş döşenerek üretilmiştir. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gayet sade bir tasarıma sahip takımımız zarif görünümüyle de odanıza ferahlık katacaktır. Malzemesi MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Lisa Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır. Ayakları ise masif ahşap malzemeden yapılmış olup sade beyaz renktedir ve gold detaylara sahiptir. Kol kısmının ön yüzünde bulunan gold detayla da tasarımda bütünlüğü sağlanmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!