Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Felix Köşe Takımı

  • 5.240,00TL4.190,00TL

İki farklı rengin mükemmel uyumunun dikey dikiş detayları ile buluştuğu Felix Köşe Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Felix Köşe Takımı

İçerisinde köşe takımı bulunmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR.

Felix Köşe Takımı yalın ve mekanizmalı tasarımı ile en çok tercih edilen köşe takımlarımızdandır. Kumaş İçeriği, Kolay Temizlenebilir İthal Kumaştır. Oturum minderi malzemesi, 30 dansite soft sünger kullanılmıştır. Sırt minderi malzemesi, %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerden üretilmiştir. Ayak malzemesi masif ahşaptır. Ayak tipi, yerden yüksektir. Sırt minderi bulunmaktadır. Modern tasarım örneklerinden olan yeni köşe takımımız, sırtındaki dekoratif dikiş detayları ile zenginleştirilmiştir. Ayakları tamamlayan ve köşeye renk kazandıran köşenin alt kasası ahşaptır. Ürünün yüksek ayaklı tasarımı sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern Köşe Takımının oturumunda 30 DNS sünger ve yay mekanizması kullanılmıştır ve bu malzemeler konforunuzu ikiye katlayacaktır. Modern köşe takımımız fırınlanmış gürgen ağacından yapılan iskeleti sayesinde sağlamlığı ile de oldukça dikkat çekicidir. Üzerindeki kumaş silinebilir özellikte, ithal kumaştır ve renk seçenekleri mevcuttur. Evinize ve tarzınıza en uygun şekilde renk ve desen kombini yapabilirsiniz.

PUF FİYATA DAHİL DEĞİLDİR!

Ölçüleri Köşeden köşeye: 260x168 cm tir. 90 cm  derinliği bulunmaktadır. Yüksekliği 72 cm dir. Yatak genişliği 130 cm dir.

Detay                       

İkili Modül: Genişlik 168 cm, Derinlik 90 cm, Yükseklik 72 cm

Dinlenme Modülü: Genişlik 90 cm, Derinlik 170 cm, Yükseklik 72 cm

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!