Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Favori Düğün Paketi

  • 49.900,00TL40.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Favori Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Favori Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..ASİL VE ŞIK TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN FAVORİ DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Pırlanta Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı siyah rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapaklarında opak ahşap malzeme kullanılmıştır ve şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel kulplara ve CNC işleme detaylarına yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahip değildir. Masa ayakları detaylandırılmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kapitone detaylarına sahip olup kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Pırlanta Yatak Odası: Gösterişi ve asilliği bir arada sunan takımımızda bir dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun siyah çizgisel detaylara ve CNC işlemelere yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli, detaylandırılmış ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 1  adet çekmece fonksiyonu vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. 

Pırlanta Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta sehpa bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Pırlanta Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve gri renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Nostaljik ve gösterişli olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip değildir. Berjer ise kapitone detayları ile üçlü koltuklarla oldukça uyumludur. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan asil tasarım hem avangart hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!