Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Etiler Düğün Paketi

  • 21.570,00TL17.670,00TL

İhitşamının vurgulayıcılığı ile tasarlanmış olan Etiler Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Etiler Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Etiler Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları ve kulplarda altın renkler kullanılmıştır. Konsol kapak yüzeylerinde altın renkli işlemeler kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir nubuk kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Takımı tekil olarak almak için MDF Etiler Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Violet Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF Violet Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şölen Koltuk Takımı;  içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi kadife kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Koltuk takımının iki adet üçlü koltuğu kıvrımlı kollara sahiptir. Sırt kısmında ise dikey ve paralel dikiş detayları kullanılmıştır. Ayaklarında ve takım kasasında ahşap kullanılmıştır. Ahşap ayaklar tornalanmıştır ve altın rengi ile zenginleştirilmiştir. Koltuk kasasında ve kol klapalarında siyah detay etrafı altın şeritler dikkat çekmektedir. Dilerseniz ayak ve klapalarda beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Üçlü koltuklar sabittir ve yatak özelliği yoktur. Berjerinde ise oturum oldukça geniş ve sırtınızı dolduracak formdadır. Silindirik tasarımı takımı tamamlayacak niteliktedir. Takımı tekil olarak almak için Şölen Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız Etiler Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!