Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Esinti Düğün Paketi

  • 24.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Esinti Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Esinti Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Best Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar fırınlanmış metal krom malzemeden gold renkte üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çizgiler mevcut olan konsol zarif bir tasarıma sahiptir. Masanın üst tablasında yine suntalam malzeme kullanılmıştır. Modern kesimli masa ayaklarında yine gold renk mevcuttur. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Üretiminde fırınlanmış kayın ağacı iskelet için ve gold renk metal ayaklar kullanılmıştır. Sandalyeler birinci sınıf kalite sünger döşemelidir ve sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Best Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Esinti Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan siyah renk detaylar ve dekoratif desenler takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde sade şekilde tasarlanmıştır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet dolap fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan bronz aynalar parçalı yapıdadır. Ahşap kısımları doğal görünümlü desene sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için Esinti Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Marla Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal nubuk kumaş kullanılmıştır. Kullanılan kumaş sayesinde sıvı geçirgenliği süresi minimumdur. Marla Koltuk Takımının ayakları gold rengindedir ve oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, berjerin sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca kol kısmında kapitone detaylarının üzerinde ekstra sünger kullanılarak kol kısımları da konforlu hale dönüştürülmüştür. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ayrıca üçlü koltukların sırtında ve oturumunda ekstra bir katman daha sünger kullanılarak oldukça konforlu hale getirilmiştir. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu ve sırttaki ekstra sünger katmanı sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Marla Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!