Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Esinti Düğün Paketi

  • 23.900,00TL19.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Esinti Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Esinti Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. İNCE DETAYLI VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN ESİNTİ DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Best Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar fırınlanmış metal krom malzemeden gold renkte üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çizgiler mevcut olan konsol zarif bir tasarıma sahiptir. Masanın üst tablasında yine suntalam malzeme kullanılmıştır. Modern kesimli masa ayaklarında yine gold renk mevcuttur. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Üretiminde fırınlanmış kayın ağacı iskelet için ve gold renk metal ayaklar kullanılmıştır. Sandalyeler birinci sınıf kalite sünger döşemelidir ve sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Esinti Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan siyah renk detaylar ve dekoratif desenler takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde sade şekilde tasarlanmıştır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet dolap fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan bronz aynalar parçalı yapıdadır. Ahşap kısımları doğal görünümlü desene sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir.

Marla Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt çerçevesinde ahşaptandır. Ayakları ise metal malzemeden yapılmış olup modern kesime ve gold renge sahiptir. Kol tasarımıyla alışılmış modellerin dışına çıkmış takımımızın döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılmış oturumunda ise ekstra konforlu sünger ve S yay sistemi kullanılmış ve yumuşak olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Sandık özelliği de bulunan ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!