Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Empoli Mobilya Takımı

  • 15.780,00TL13.180,00TL

Modernizmin asil tasarımla güçlendirildiği salon takımı Empoli Mobilya Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Empoli Mobilya Takımı

Takımda yatak odası takımı ve yemek odası takımı vardır.

Empoli Yatak Odası ceviz rengin doğallığının siyah rengin asilliği ile buluştuğu bir tasarımdır. Dolap, şifonyer, 2 adet komodin ve başlık vardır... Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve gri tonundadır. Başlık düğme detayları ile zenginleştirilerek ön plana çıkarılmıştır. Dilerseniz takımınıza karyola setini size sunulmuş olan seçenekler kısmından ilave edebilirsiniz. Karyola ahşap malzemeden üretilmiş olup takımla uyum içerisindedir ve ceviz renktedir. Yüksek ayaklı tasarlanan karyolanın ayakları siyah renk detaylı ceviz renklidir ve karyolanıza uygun yatak ölçüsü 150*200 cm'dir. Şifonyerde iki adet çekmece ve bir adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer aynası demonte olup dikdörtgen formundadır ve çerçevesi siyah renktedir. Şifonyer, karyola ve komodinin ayakları yerden yüksektir. Dolap menteşe kapaklıdır ve beş kapak boyutundadır. Dilerseniz dolabınızı 6 kapaklı olarak tercih edebilirsiniz. İki kapağının üzerinde boydan özellikte bronz ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarının üzerinde doğal ahşap dokusu bulunmaktadır. Takımın bu sade tasarımına uygun kulpları da minimalist tasarımlı ve siyah renklidir. Geniş iç hacme sahip olan dolabın içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ceviz Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir.

Adeta modern dokunuşları ile çarpıcı detayları olan Modern Yatak Odası Takımı evinizde yerini almak için mağazalarımızda sizleri bekliyor. Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz.

Dolap: (en: 225 cm / derinlik: 57 cm / yükseklik: 216 cm)

Şifonyer(en: 116 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 85 cm)

Komodin: (en: 59 cm / derinlik: 43 cm / yükseklik: 45 cm)

Karyola: (en: 150 cm / derinlik: 205 cm / yükseklik: 40 cm)

Empoli Yemek Odasıtakım içeriğinde  konsol ve aynaları, yemek masası, 6 adet sandalye vardır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ceviz renk E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Ceviz renkli siyah detaylı konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol üç adet kapaklı dolaptan ve üç adet çekmeceden oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde doğal ahşap dokusuna yer verilmiştir. Siyah renkli sade tasarımlı kulpları konsol minimalist tarzlı takım ile oldukça uyum içerisindedir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Konsol üst tablası ve masa tablası ceviz renktedir ve doğal ahşap dokuludur. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve açıldığında sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları ahşap malzemedendirSandalyelerde kullanılan kumaşın silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır, gri tonundadır ve sade tasarımlıdır. Sandalye ayakları ahşap ayaktır ve üzeri ceviz renktedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımla aynı tasarım diline sahip duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Ceviz Yemek Odası arıyorsanız mutlaka incelemelisiniz.

Konsol: (en: 190 cm / derinlik: 43 cm / yükseklik: 84 cm)

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 185 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 49 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 110 cm / derinlik: 24 cm / yükseklik: 20 cm)

Masa: (en: 170-205 cm / derinlik: 89 cm / yükseklik: 79 cm)

Sandalye: (en: 45 cm / derinlik: 61 cm / yükseklik: 91 cm)


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!