Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Empoli Berjer

  • 1.400,00TL

Kapitone detayları ile dikkatleri üzerine çeken, modern tasarımı sayesinde evinizin havasını değiştirecek olan Empoli Berjer, HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Empoli Berjer

İçerisinde Empoli tekli berjer vardır.

EMPOLİ BERJER

Kumaşında silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Empoli tekli berjerlerin ayakları ahşap malzemedendir ve ceviz rengindedir. Tekli berjerin kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt minderlerinde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca modern olarak tasarlanan berjerimizin iskeleti ise fırınlanmış gürgen ile yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çeker. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Tekli Berjer ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Üçlü Koltuklarımızın detaylı açıklamasına ulaşmak isterseniz Empoli Üçlü Koltuk bağlantısı üzerine tıklayınız ya da sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından satın alabilirsiniz. 

Antrasit, krem, yeşil ve mavi renk seçeneği ile karşınızda olup kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern tekli berjer farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 235 cm / derinlik: 92 cm / yükseklik: 86 cm)

Tekli: (en: 75 cm / derinlik: 75 cm / yükseklik: 95 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!