Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Emirgan Düğün Paketi

  • 20.870,00TL16.070,00TL

Ceviz dokunun muntazam kullanıldığı Emirgan Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Emirgan Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Emirgan Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları ve kulplarda altın renkler kullanılmıştır. Konsol kapak yüzeylerinde kısmi yansıtıcı detaylar kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir dokuma kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Masa kenarlarından altın şerit geçmektedir. Takımı tekil olarak almak için MDF Emirgan Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lima Yatak Odası Takımı; bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, dolap ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ceviz rengi ile uyumlu ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF Lima Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Erciyes Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Kullanılan kumaşının alt yüzeyindeki keçe desteği sayesinde anında müdahale edildiği takdirde üzerine dökülen sıvıyı içerisine geçirmeyecektir. Kumaş ithal ve silinebilir özelliktedir. Bir adet üçlü koltukta parçalı yatak olma mekanizması mevcuttur. Parçalı olmasının sebebi ise yatak olmasının yanı sıra oturumda geniş oturma alanı oluşturmak isteyenler için ekstra bir fonksiyondur. Ayaklarında ve takım kasasında ahşap kullanılmıştır. Ahşaplar isteğinize göre siyah, ceviz ve beyaz renk yapılabilmektedir. Ayrıca berjeri kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir. Silinebilir kumaş seçeneğinde oldukça fazla renk seçeneğiniz mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Erciyes Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Ceviz Düğün Paketi ya da Modern Düğün Paketi arıyorsanız Emirgan Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!