Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Elsa Dört Kapaklı Genç Odası

  • 6.170,00TL

Sade tasarımlı takımın dekoratif desenler ve gold renk detaylar ile ışıltılı bir görünüme kavuşturulduğu modern tasarımlı Elsa Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Ürün Kodu: AYBN-ELSAGNC1

Etiketler:  aybngenç odasıgenç odası takımıgenç odası takımlarımobilyauygun genç odalarıelsa genç odası

Elsa Dört Kapaklı Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

Yumuşak hatlı ve gold renk detaylı modern takım arayanlara özel Elsa Dört Kapaklı Genç Odası

Takımın içeriğinde 4 kapaklı dolap, başlıklı karyola ve bir adet komodin mevcuttur. Modern tasarımlı takımın, beyaz ve ceviz olmak üzere iki farklı rengi vardır. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Yumuşak hatlı taca sahip takımın dolabı 4 kapak boyutundadır. İki kapağının üzerinde boydan özellikte ve baklava dilim desenlere sahip ayna bulunmaktadır. Tüm kapaklarının ve çekmecelerinin üzerinde ise gold renk detaylar mevcuttur. Takımın tüm parçalarının ayakları gibi dolabının ayakları da beyaz renkte, ahşap malzemeden, gold renk detaylı ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Işıltılı tasarımlı ayaklarla birliktelik oluşturacak kulpları da gold renktedir ve dairesel tasarımlıdır. Geniş iç hacme sahip olan dolap, askılık, çekmece ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan gold detaylı ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın dolabında kullanılan gold detaylar ve renkler diğer modüllerde de tekrar edilerek takımda muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde bir adet çekmeceye ve bir adet kapaklı dolaba sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Dolap ile aynı renk ve detaylara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Karyolası 100x200 cm ölçüsündedir. Sade tasarımlı, yumuşak hatlı karyolanın kapitone detaylı başlığı vardır. Kapitone desenli başlık, beyaz renk takımda pembe ceviz renk takımda ise vizon renk kumaşa sahiptir ve bu yönü sayesinde karyola ile oldukça uyum içerisindedir. Şifonyer dört adet çekmeceye ve aynaya sahiptir. Sade tasarımı ve yumuşak hatları ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Komodin, çalışma masası, dolap ve karyolada olduğu gibi şifonyer ve kitaplık ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır ve beyaz renge sahiptir. Sade yapısının gold renk çizgi detayları ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına şık bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Elsa Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Dört Kapaklı Dolap: (en: 160 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 218 cm)

Şifonyer ve Aynası(en: 80 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 154 cm)

Karyola: (en: 113 cm / derinlik: 209 cm / yükseklik: 120 cm)

Komodin: (en: 50 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 59 cm)

Çalışma Masası: (en: 110 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 163 cm)

Kitaplık: (en: 65 cm / derinlik:40 cm / yükseklik: 188 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!