Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Elmas Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

  • 17.870,00TL15.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Elmas Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Elmas Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Size Özel Yatak ve Baza Hediyeli düğün paketidir...

Komple Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası takımı; konsol, masa, 1 adet bank ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol ayakları antrasittir ve altın yüzük detaylıdır. Yemek Odası Konsol üst yüzeyi mermer görünümü ile zenginleştirilmiştir. Kullanılan E-1 üst kalite malzeme ve antrasit rengin asilliği ile desteklenmiştir. Masa mermer görünümlüdür ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Masa kenarlarında altın şerit kullanılarak uyumlu hale getirilmiştir. Sandalye de nubuk kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Sandalye ve masa ayakları ile uyum halindedir ve antrasit-altın detayı kullanılmıştır. Kumaşı silinebilir özelliktedir. Takımı tekil olarak almak için Elmas Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yatak odası Takımı; başlık, baza, yatak, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifoniyer ve komodin ayakları antrasit-gold detaylıdır ve yerden yüksektir. Başlıkta nubuk kumaş ve gold detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Elmas Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Elmas Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltuklar sıfır makas yataklıdır. Kumaşı dokuma kumaş olup silinebilir özelliktedir. Renk değişikliği yapılabilmektedir.  Ayakları yerden yüksektir ve temizlik açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayakları antrasit rengindedir ve gold yüzükler kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Elmas Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!