Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Elmas Düğün Paketi

  • 17.990,00TL14.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Elmas Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Elmas Düğün Paketi

Düğün Paketimiz Size Özel YATAK + BAZA HEDİYELİDİR.

Komple Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası takımı; konsol, masa, 1 adet bank ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol ayakları antrasittir ve altın yüzük detaylıdır. Yemek Odası Konsol üst yüzeyi mermer görünümü ile zenginleştirilmiştir. Kullanılan E-1 üst kalite malzeme ve antrasit rengin asilliği ile desteklenmiştir. Masa mermer görünümlüdür ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Masa kenarlarında altın şerit kullanılarak uyumlu hale getirilmiştir. Sandalye de nubuk kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Sandalye ve masa ayakları ile uyum halindedir ve antrasit-altın detayı kullanılmıştır. Kumaşı silinebilir özelliktedir.

Yatak odası Takımı; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifoniyer ve komodin ayakları antrasit-gold detaylıdır ve yerden yüksektir. Başlıkta nubuk kumaş ve gold detaylar kullanılmıştır.

Elmas Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltuklar sıfır makas yataklıdır. Kumaşı dokuma kumaş olup silinebilir özelliktedir. Renk değişikliği yapılabilmektedir.  Ayakları yerden yüksektir ve temizlik açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayakları antrasit rengindedir ve gold yüzükler kullanılmıştır

Üstelik siz yeni evlenecek ya da eski eşyalarından sıkılmış evini yenileyecekler için YATAK + BAZA HEDİYE ediyoruz. Ucuz Düğün Paketi ürünümüz bir tık uzağınızda.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!