Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ella Düğün Paketi

  • 34.394,00TL25.318,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Ella Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ella Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Notte Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Şık yemek odası takımı arayanlar ve detay sevenler için kullanışlı olan bir konsola sahiptir. Ahşap ayaklı masa ve ahşap iskeletli sandalyelere sahip olan takımımızın zengin kullanıma sahip konsol kumaş döşemeli sandalyelerinde de silinebilir kumaş kullanılmıştır. Bu kumaşlarda renk değişikliği yapabilirsiniz. Ahşap üzerine uygulanan modern desenleriyle hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek. Takımı tekil olarak almak için Notte Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Elmas Yatak Odası Takımı Modern desenlere ve ince detaylara sahip takımımızda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Tamamı birinci kalite MDF malzemeden yapılmış takımımızın başlığında silinebilir özellikte lacivert rengi ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklı olup 6 kapak boyutundadır. Ahşap kısımlar kısmi pervaz görünümü ile tasarımı ön plana çıkarmıştır. Ayrıca 4 adet kapağı temperlenmiş yarı geçirgen camdır. Temperlenmiş olması sayesinde kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında geometrik formlar kullanılmıştır. Aynı kulplar dolap kapaklarında da mevcuttur. Şifonyer aynası daireseldir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Komodin ayaklarında da olan altın yüzük detayları, şifonyer ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Takımı tekil olarak almak için Elmas Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Loca Koltuk Takımı  içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Loca Koltuk Takımının ayakları ve alt kasası ahşaptandır. Ayaklarda ve kasada ahşap rengine uygun olarak koltuk döşemesinde kullanılan renk toları takımın modern görünümünü detaylandırmıştır. Modern ve gösterişli olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda çökme yapmayan sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır ve S yay sistemi ile konforu daha da arttırılmıştır. Üçlü koltuklar sırtındaki mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımda üçlü koltuklar chester detaylarıyla ön plana çıkarılmıştır. Aynı chester detaylar berjer sırtında da kullanılarak takımda bütünlük sağlanmıştır. Takımın geneline hakim olan chester detaylar hem modern hem de gösterişli koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Loca Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!