Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ella Düğün Paketi

  • 23.900,00TL19.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Ella Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ella Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Notte Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Şık yemek odası takımı arayanlar ve detay sevenler için kullanışlı olan bir konsola sahiptir. Ahşap ayaklı masa ve ahşap iskeletli sandalyelere sahip olan takımımızın zengin kullanıma sahip konsol kumaş döşemeli sandalyelerinde de silinebilir kumaş kullanılmıştır. Bu kumaşlarda renk değişikliği yapabilirsiniz. Ahşap üzerine uygulanan modern desenleriyle hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek.

Elmas Yatak Odası Takımı Modern desenlere ve ince detaylara sahip takımımızda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Tamamı birinci kalite MDF malzemeden yapılmış takımımızın başlığı da birinci kalite kumaştan döşenmiştir. Yüksek ayakları sayesinde temizlik işlerinize de kolaylık sağlayacak olan takımımız zarif tasarımı ile odanıza huzur katacak.

Loca Koltuk Takımı  içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup oturumunda çökme yapmayan sünger kullanılmıştır. S yay sistemi sayesinde gayet konforlu bir oturumu olan koltuk takımımız yüksek ayakları sayesinde temizliğe de kolaylık sağlayacak. Ürünümüzün üçlülerinin yanlarında chester detaylar kullanılmıştır. Ahşap çerçeveli olan takımımızın ayakları da bu detaya uyumlu tasarlanarak takımda bir bütünlük sağlanmıştır. Döşemesinde kolay silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın çeşitli renk alternatifi de mevcuttur.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!