Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Elit Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

  • 21.490,00TL17.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Elit Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Elit Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası Takımı; konsol, masa, 1 adet bank ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol ayakları siyah metal detaylıdır ve yerden yüksektir. Konsol üst yüzeyi mermer görünümü ile zenginleştirilmiştir.  Masa mermer görünümlüdür ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Sabittir ve metal ayaklardan oluşmaktadır. Sandalyeler de keten kumaş kullanılarak bütünlük sağlanmıştır. Kumaş silinebilir özelliktedir.

Yatak odası Takımı ; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Dolap sürgülü ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifoniyer ve komodin ayakları siyah metal detaylıdır ve yerden yüksektir. Başlıkta keten kumaş ve siyah metal detayları kullanılmıştır. 

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturumu rahat ve yatak olabilmektedir. Kırlentleri tarzınıza uygun kombin yapabilirsiniz.

Üstelik siz yeni evlenecek ya da eski eşyalarından sıkılmış evini yenileyecekler için YATAK + BAZA HEDİYE ediyoruz. Ucuz Düğün Paketi ürünümüz bir tık uzağında.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!