Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Elegance Düğün Paketi

  • 28.090,00TL23.390,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Elegance Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Elegance Düğün Paketi

Komple Düğün Paketi Mobilya olarak içerisinde yemek odası, fonksiyonel karyola grubu ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası; konsol, masa ve 4 sandalyeden oluşmaktadır. Kolay silinebilir kumaş kullanılmıştır. Ayaklarda gold rengi modern bir hava katmış ve evine uyum sağlayacaktır.

Karyola grubu; masaj fonksiyonu, müzik sistemi, kitaplık, sehpa vb. fonksiyonlardan oluşmaktadır. Silinebilir nubuk kumaş ve MDF kullanılarak karyola sistemimizin kullanım ömrü uzatılmıştır. Karyolamız da kumandalı masaj bölümü mevcuttur. 12 farklı mod seçeneği ve masaj şiddet seçeneği vardır. Ayrıca dakikasını ayarlayarak istediğiniz sürede masajı bitirebilirsiniz. Sol kısımda cihazını şarj edebileceğiniz, bluetooth ile bağlanabileceğiniz, telefonunuzu aux girişi ile bağlayabileceğiniz, ultra ses düzeyli hoparlör sistemi mevcuttur. Ses sisteminin alt kısmında gizlenmiş ziynet eşyalarınız için özel bir kasa bulunmaktadır. Sol kısımda yan sehpaya dönüşen depolama alanınız mevcuttur. Ayrıca iki adet çekmecesi ile depolama alanınız arttırılmıştır. Fonksiyonel karyola sağ kısmında storlu kitaplığınız bulunmaktadır. Başlık kısmında ise içeceklerinizi koyabileceğiniz saklanabilir bölmesi vardır. 

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturumu rahat ve yatak olabilmektedir.

Ucuz Düğün Paketi ürünün  resimdeki aksesuar ve ek eşyalar pakete dahil değildir. Dilerseniz Full Düğün Paketi olsun isterseniz ek fiyat dahilinde beyaz eşya ekleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!