Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ege Düğün Paketi

  • 28.390,00TL22.900,00TL

Ahşabın etkisi kullanılarak tasarlanan ve sizler için paket haline getirilen Ege Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ege Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası Takımı içerisinde  konsol ve aynası, yemek masası,4 adet sandalye ve bir adet bank bulunmaktadır. Takım, ahşabın doğal dokusu ve metalin siyah renk ile birleşiminden yola çıkılarak tasarlanmıştır. İstenilen modern görünüm bu tasarım dili ile sağlanmıştır. Takımın tamamında E1 kalitede üst düzey malzeme kullanılmıştır ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve siyah metal aksamlıdır. Masa misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz altı-sekiz kişilik boyutundadır ve sabittir. Masa yan tablalarında siyah renk kullanılarak tasarım dilinde bütünlük sağlanmıştır. Masa ayakları konsol ayakları gibi metaldir ve siyah rengi görünümü için özel olarak fırınlanmıştır. Sandalye ve bankta silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaş gri renktedir ve ketendir. Dilerseniz sandalye renginizi değiştirebilmektesiniz. 

Yatak odası Takımıaltı kapaklı dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın tamamında E1 kalitede üst düzey malzeme kullanılmıştır ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Dolap kapaklarının iki tanesi ahşap dokulu iken diğer 4 cam ise temperlenmiş filmli camdır. Temperlenmiş olması sayesinde kırılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Başlığı keten kumaş ile kaplanarak takımın modernliği desteklenmişitr. Kullanılan keten kumaş gri renktedir ve silinebilir özelliktedir. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Komodin ve şifonyer çekmece kulpları metal zincir formu ile göz doldurarak takımla enfes bir uyum yakalamıştır. 

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturumu oldukça rahattır. Kumaşı silinebilir özellikte nubuk kumaştır. Üçlü koltuklar mekanizmalı minderleri sayesinde yukarıya doğru kaldırılarak yatak olabilmektedir. Ayakları fırınlanmış siyah metaldir. Berjer ise belinizi kavrayacak ve oturumda ekstra konfor sağlayacak ergonomi ve forma sahiptir.


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!