Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Eftelya Düğün Paketi

  • 14.900,00TL11.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Eftelya Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Eftelya Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Gordion Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılmıştır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gri rengi ön yüzünde devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  desenler mevcut olan konsol ince detaylara sahiptir. Masanın üst tablasında yine konsol yüzeyiyle devamlılık sağlayacak malzeme kullanılmıştır. Masa ayakları masif ahşaptandır. Sandalyelerde ithal silinebilir sütlü kahve kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple suntalam olan sandalyelerin ayakları da suntalam malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Gordion Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Eftelya Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif desenler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Ayakları yerden yüksek tasarlanan ve temizliğe kolaylık sağlayacak olan dolap ayaklarında ve kulplarında gold detaylara sahiptir. Malzemesi birinci kalite MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Ayaklarında gold detayları olan şifonyer ve komodin çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Eftelya Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Amelia Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt kısmında ahşap detaylar mevcuttur. Ayakları yine ahşap malzemeden üretilmiştir ve tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 10 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Amelia Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!