Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Efsane Duvar Ünitesi

  • 4.690,00TL2.500,00TL

Beyazın sadeliğinin gümüş renk ışıltısı, siyah rengin asilliği ve dekoratif çizgi detayları ile buluştuğu modern tasarımlı Efsane Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Efsane Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Efsane Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam üç adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır ve ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Alt modülünde dört adet çekmeceye ve raf fonksiyonuna sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise yine raf fonksiyonlarına sahiptir. Duvar Ünitesinin modern tasarımlı, ahşap malzemeye sahip olan ayakları siyah renktedir ve gümüş renk detayları vardır. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite iki çekmecesinin üzerinde gümüş renk süslemelere ve dekoratif çizgilere yer verilmiştir. Genel olarak beyazın sadeliği ile tasarlanmış duvar ünitesinin kulpları, bu tasarımına uygun formda, sade tasarımlı, dairesel yapıda ve oldukça minimalist tarzda üretilmiştir. TV Ünitesi, ön yüzeyindeki gümüş renk öge ve dekoratif çizgiler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar gümüş renk detaylı ayaklar ve kulplar ile oldukça uyum içerisindedir. Beyaz rengi ile evinize ferah bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi gümüş renk detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz duvar ünitesi ile aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Blok: (en: 200 cm / derinlik: 47 cm / yükseklik: 67 cm)

Duvar Ünitesi Üst Blok: (en: 54 cm / derinlik: 28 cm / yükseklik: 100 cm)

Orta Sehpa: (en: 110 cm / derinlik: 70 cm / yükseklik: 36.5 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!