Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Efsane Düğün Paketi

  • 57.566,00TL42.592,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Efsane Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Efsane Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Efsane Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı beyaz lake boyalı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap torna ayaklara sahiptir ve gümüş detaylıdır, gri renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol dolap yüzeyleri yalın bırakılarak kulp detayları vurgulanmıştır. Konsol aynaları de-monte olup eliptil formdadır, evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası sabittir ve konsol aynalarıyla aynı dile sahip eliptik formdadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve gümüş detayları barındıran antrasit renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri gümüş detaylar barındıran antrasit renk boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve kısmi boşluklar yaratılarak özgün bir görünüme kavuşturulmuştur. Takımı tekil olarak almak için Efsane Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Efsane Yatak Odası: bir adet dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri-vizon renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Eliptik sıra dışı formu ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca başlık uçlarında başlığa ait aydınlatması mevcuttur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarında ise tasarım diline uygun gümüş çizgisel detaylara sahip lake boyalı tasarıma yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde antrasit renkli ve gümüş detaylı ahşap torna ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde dört  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Takılarınız için özel olarak ayrılan çekmece bölümü kurtarıcınız olacaktır. Şifonyerde yaratılan boşluk ve şifonyere entegre edilmiş ayna sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak kendi içerisinde bütünleşmiştir ve harika bir tasarımı ortaya çıkarmıştır. Takımı tekil olarak almak için Efsane Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Efsane Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile koltuğun sıra dışı formu vurgulanmıştır. Üçlü koltukların kol kısımlarının ön yüzeylerinde metalik detaylara yer verilmiştir. Efsane Koltuk Takımının ayakları gümüş detaylı tornalanmış ahşaptır ve antrasit renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern fakat bir o kadar da gösterişli tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklarda yatak olma özelliği yoktur. Berjer ahşap ayaklıdır ve ayakları gümüş renk detaylara sahiptir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan modern ve ihtişamlı tasarım göz doldurmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Efsane Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!