Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Efes Düğün Paketi

  • 26.790,00TL21.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Efes Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Efes Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Efes Yemek Odası Takımı 1 adet masa4 adet sandalye,1 adet Bench, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzemedir. Üst tablası birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiş olup ayakları masif ahşaptandır. Konsol ayakları yerden yüksek olması temizlik işlerinize kolaylık sağlayacaktır. Masasının üst tablasında yine birinci kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir. Masa ayakları masif ahşap malzemedendir. Sandalyelerde ithal ,silinebilir, dokuma kumaş kullanılmıştır. Sandalyelerde renk değişimi yapabilirsiniz.

Efes Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160 x 200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Dolabın Gövde suntalam, cumbalı bölümler masif ahşap, malzemeden üretilmiştir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine suntalam malzemedendir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Neon Koltuk Takımı; 3+3+1 takım fiyatıdır. Neon Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Keten kumaşın kullanıldığı takımın silinebilir özelliği vardır. Ürünümüz sırt kısmından geriye kayar mekanizması ile yatak olabilir. Metal ayaklı spor koltuk takımıdır. Berjerinin arka kumaşının renkli ve desenli oluşu alışılmışın dışında bir tarz ortaya koymaktadır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!