Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Duygu Genç Odası

  • 4.840,00TL

Sade tasarımlı takımın dekoratif çizgiler ile zarif bir görünüme kavuşturulduğu modern tasarımlı Duygu Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Ürün Kodu: AYBN-DYGUGNC1

Etiketler:  aybngenç odasıgenç odası takımıgenç odası takımlarımobilyauygun genç odalarıduygu genç odası

Duygu Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

Sade tasarımlı modern takım arayanlara özel Duygu Genç Odası

Takımın içeriğinde 3 kapaklı dolap, karyola ve bir adet komodin mevcuttur. Modern tasarımlı takımın bütün parçaları beyaz renktedir. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Takımın dolabı 3 kapak boyutundadır. Bir kapağının üstünde boydan özellikte ayna fonksiyonu bulunmaktadır. Bu kapağın altında 2 adet çekmeceye yer verilmiştir. Takımın tüm parçalarının ayakları gibi dolabının ayakları da beyaz renkte, ahşap malzemeden ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Geniş iç hacme ve dekoratif çizgilere sahip olan dolap, çekmece, askılık ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan beyaz renkteki ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın dolabında kullanılan detay ve renkler diğer modüllerde de tekrar edilerek takımda muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde bir adet çekmeceye ve bir adet kapaklı dolaba sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Dolap ile aynı renk ve detaylara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Karyolası 100x200 cm ölçüsündedir. Sade tasarımlı karyolanın dekoratif çizgi detaylı başlığı vardır. Çizgi detayları ile zenginleştirilmiş yumuşak dokulu başlık, beyaz renk kumaşa sahiptir ve bu yönü sayesinde karyola ile oldukça uyum içerisindedir. Şifonyer dört adet çekmeceye, bir adet kapaklı dolaba ve aynaya sahiptir. Kot farkı kullanılmış tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Komodin, çalışma masası ve dolapta olduğu gibi şifonyer ve kitaplık ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır ve beyaz renge sahiptir. Sade yapısının ince detaylar ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına ferah bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Duygu Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Üç Kapaklı Dolap: (en: 121 cm / derinlik: 51 cm / yükseklik: 193 cm)

Şifonyer(en: 85 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 93 cm)

Şifonyer Aynası(en: 80 cm / derinlik: 2 cm / yükseklik: 60 cm)

Karyola: (en: 95 cm / derinlik: 195 cm / yükseklik: 110 cm)

Komodin: (en: 57 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 45 cm)

Çalışma Masası: (en: 95 cm / derinlik: 55 cm / yükseklik: 131 cm)

Kitaplık: (en: 65 cm / derinlik: 35 cm / yükseklik: 174 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!