Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Duo Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Duo Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Duo Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Duo Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Detaylı ve modern olarak tasarlanmış takım birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Tasarımına farklı bir boyut katan ayaklarındaki gold detayları takımda bütünlük yaratmıştır. Konsol ön kapaklarında gold kulplara eşlik eden krem renk tasarıma geometrik bir desen vermek için kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir duvarına monte edilerek kullanılabilir. Konsolda kullanılan krem renk yine geometrik desen verilerek aynada da kullanılmıştır ve takımla uyum içinde olması sağlanmıştır. Krem rengin detay olarak kullanıldığı yemek masası 6 kişiliktir. Masa üst tablası farklı renk ve dokuları ile oldukça modern durmaktadır. Masa yan yüzeylerinde ise gold renk detay kullanılarak konsolun ayaklarıyla ve kulplarıyla olan uyumu arttırılmış ve takımında bütünlük daha güçlü hale getirilmiştir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı ithaldir ve silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Sandalye ayakları masa ayakları ile form olarak uyumludur ve ahşap torna ayaktır. Sandalye sırtı rahat bir oturum sağlamak amacıyla kavisli bir formdadır ve belinizi kavrar. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Duo Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve krem tonundadır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlığa dikey dikiş detayları eşlik etmektedir. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir ve ayakların etrafı altın renkli yüzüklerle güçlendirilmiştir. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. Bir kapak yüzeyinde kullanılan ayna kapağın tümünü kaplayacak büyüklüktedir. Diğer kapakta ise takımda bütünlüğü sağlayan krem rengi detay ve ahşap dokusu bulunmaktadır. Dolap içerisinde kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. 

Duo Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Duo Koltuk Takımının ayakları komple ahşaptır ve ceviz rengindedir. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumu orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Ayrıca sırt kısmı ekstra pedli olması da rahatlığını arttırmaktadır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde kolaylıkla yatak olabilmektedir. Üçlü koltukların kol kısımlarında gold detaylı çerçeve kullanılarak şık bir görünüm kazandırılmıştır. Üçlü koltukların sırt ve kol kısımlarında kumaş ile oluşturulan pile detayları ise oldukça zarif durmaktadır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Hem üçlü koltuk hem berjer sırtlarında ise kolların yan kısmı ile uyumlu altın şerit detayı mevcuttur. Takımın kırlentleri silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!