Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Dolce Düğün Paketi

  • 22.900,00TL16.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Dolce Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Dolce Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Dolce Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Ayaklar gürgen ağacından, boyalı ve gümüş detaylara sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Üzerinde dekoratif  gümüş çizgiler mevcut olan konsolun kulplarında yine gümüş detaylar mevcuttur. Masanın üst tablasında yine MDF malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında yine gürgen ağacı kullanılmıştır. Masa açılabilir özellliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da gürgen ağacından, lake boyalıdır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Dolce Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Eylül Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif desenler mevcut olan dolap şık bir tasarıma sahiptir. Malzemesi birinci kalite MDF üzeri lake boya olan dolabın kapakları sürgülüdür. Çekmece, raf ve askı bölümleriyle geniş yerleşim imkanı sunar. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Ön yüzlerindeki cnc detaylarıyla dolapla bütünlük oluşturan komodin ve şifonyerin çekmecelerinde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır. Bu ürünlerin ayakları yerden yüksek olup ahşaptan üretilmiştir ve üzeri lake boyalıdır. Takımı tekil olarak almak için Eylül Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Manchester Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti MDF ve kayın masif malzemedendir ve alt kasasında ahşap kullanılmıştır. Ayakları da ahşap malzemeden yapılan koltuklarımızın döşemesinde ithal, yumuşak dokulu, silinebilir, örme kumaş kullanılmıştır. Koltuklarımızın oturumunda ise 32 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Manchester Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!