Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Diamond Düğün Paketi

  • 38.900,00TL31.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Diamond Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Diamond Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. GÖSTERİŞLİ VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN DİAMOND DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Diamond Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir. Yemek masasının üst tablası MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir. Sandalye ayakları gürgen ağacındandır ve komple ahşaptan üretilmiştir. Kumaşı ise ithal kumaştandır.

Diamond Yatak Odası Takımı: bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160 x 200 cm'dir. Gardırop MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir ve rafları koton malzemedir. 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarda çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Komodin ve şifonyer MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir. Şifonyer çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. 

Atlanta Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup alt kasası ise ahşap malzemedendir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. 8 adet kırlente sahip olup bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!