Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Candess Damla Duvar Ünitesi

  • 3.590,00TL2.700,00TL

Beyazın sadeliğinin bronz renk ve dekoratif nokta detayları ile buluştuğu modern tasarımlı Candess Damla Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Candess Damla Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Candess Damla Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam iki adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır ve ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Alt modülünde dört adet çekmeceye sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise bir adet panoya sahiptir. Duvar Ünitesinin modern tasarımlı, metal malzemeye sahip olan ayakları bronz renktedir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite çekmece ve panosunun üzerinde bronz renk dekoratif ögelere yer verilmiştir. Genel olarak beyazın sadeliği ile tasarlanmış duvar ünitesinin kulpları, bu tasarımına uygun formda, sade tasarımlı, dairesel yapıda ve oldukça modern tarzda üretilmiştir. TV Ünitesi, ön yüzeyindeki bronz renk ögeler ve dekoratif noktalar ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar bronz detaylı ayaklar ve kulplar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran bronz renk hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Beyaz rengi ile evinize ferah bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi bronz renk detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz duvar ünitesi ile aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Blok: (en: 200 cm / derinlik: 47 cm / yükseklik: 67 cm)

Duvar Ünitesi Üst Blok: (en: 54 cm / derinlik: 28 cm / yükseklik: 100 cm)

Orta Sehpa: (en: 110 cm / derinlik: 70 cm / yükseklik: 36.5 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!