Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Damla Düğün Paketi

  • 21.990,00TL15.900,00TL

MDF malzeme kullanılarak üst düzey kalitede tasarlanan Damla Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Damla Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple MDF Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Damla Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Kırık beyaz ve ahşap renginin birleşimi ile tasarlanmıştır. Kullanılan malzeme MDF'dir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayaklarında ve kulplarında ahşap detaylar kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir.

Ametist Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Dolap kapak yüzeylerinde CNC işlemeler mevcuttur. 

Carmen Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi nubuk kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Sırt minderleri sayesinde ekstra konfor kazandırılmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilmektedir. Ayrıca kol kısımlarındaki mekanizma sayesinde yanlara açılarak oturum genişletilebilmektedir. Berjerinde ise oturum oldukça geniştir ve sırtınızı dolduracak formdadır.

MDF Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız %100 MDF malzeme kullanılan Damla Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!