Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Country Düğün Paketi

  • 17.470,00TL14.370,00TL

Country tarzı evinizde hissetmek istiyorsanız en uygun fiyat garantisiyle Country Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Country Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Beykoz Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol kapak yüzeylerinde country tarzın esintileri göze çarpmaktadır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Masa kenarlarından altın şerit geçmektedir. Takımı tekil olarak almak için Beykoz Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lilyum Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, dolap ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ceviz rengi ile uyumlu ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Lilyum Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Mabel Chester Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Koltuk kol ve sırt kısmındaki kapitoneler modern bir görünüm kazandırırken yataklı ve sandıklı oluşu da sizlere kolaylık sağlayacaktır. Tekli koltuk da üçlü koltuklarla tasarım olarak aynı çizgide devam ettirilerek tasarlanmıştır. Yüksek ayaklı olması temizlik açısından sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Silinebilir kumaş seçeneğinde oldukça fazla renk seçeneğiniz mevcuttur.  Takımı tekil olarak almak için Mabel Chester Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Beyaz Renk Düğün Paketi ya da Country Model Düğün Paketi arıyorsanız Country Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!