Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Cooper Düğün Paketi

  • 31.870,00TL23.670,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Cooper Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Cooper Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Cooper Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Bu üründe flotal ayna ve kendinden dübelli minifix bağlantı elemanı kullanılmıştır. Modüllerin iç kısımları yonga levha, gövde ve kapaklar mdf üstü doğal ceviz kaplamadır. Kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmış olup, hem kapak ömrü uzatılmış hem de hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Üzerinde dekoratif  flotal ayna mevcut olan konsol ince detaylara sahiptir. Masanın üst tablasında yine mdf üstü doğal ceviz kaplama kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da metal malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Cooper Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Cooper Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlık kısmında kısmında birinci sınıf, ithal kumaş döşemeye sahiptir. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Kapaklarda ve başlık kısmındaki detaylarda özel cnc desenler kullanılmıştır. Komodin,şifonyer ayaklarında ve takım üzerindeki çerçevelerde  özel antrasit renk detayları yer almaktadır. Ayaklar ve kulplarda da özel tasarım antrasit renk metal detaylar kullanılmıştır. Çekmecelerde yavaşlatıcı özellikli ray kullanılmıştır. İki adet sürgülü kapaktan ve bir adet menteşe kapaktan oluşan dolap özel tasarım cnc desenler ve kesimler ile son trend tasarıma sahiptir. Takımı tekil olarak almak için Cooper Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Ankara Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ankara Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Baby face kumaşı sayesinde temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Çok fazla renk seçeneği olan koltuk takımımızda her iki üçlü koltukta yatak olabilmektedir. Koltuk takımında iki adet üçlü koltukta kapitoneli sırt kısmı ile şıklık kazanmıştır. Altın çizgisel yan duvarları ve ayak detayları asimetrik duruşu ile takıma renk katmaktadır. Heybetli ve gösterişli rahat koltuk takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri üçlü koltukları kadar gösterişli ve detaylarla doludur. Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Ankara Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.


Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!