Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

City Düğün Paketi

  • 25.900,00TL20.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi City Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

City Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..ZARİF VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN CİTY DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

City Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı doğal ahşap dokuda E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol yüksek ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarında ahşabın doğal dokusu kullanılmıştır ve ortasından ince siyah renkli bir şerit geçmektedir. Konsol ön yüzeylerinde siyah kulplara yer verilmiştir. Konsol üst tablası ve masa üst tablası siyah renkli mermer görünümlüdür. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

City Yatak Odası: bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline doğal ahşap dokusu hakimdir. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun doğal ahşap dokusu kullanılmıştır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve komodin üst tablalarında siyah renkli mermer görünümlü kaplama kullanılmıştır.

Nehir Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Nehir Koltuk Takımının ayakları metaldir ve siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltuklarda sırt minderi kullanılarak sizlere daha rahat bir oturum sunulmaktadır. Üçlü koltukların yan yüzeylerinde yoğun dikiş detaylarına yer verilmiştir. Ayrıca bu detayı çevreleyen  ve üçlü koltuğun kasasında da devam eden ayaklarla uyumlu siyah renkte çizgisel bir çerçeve mevcuttur. Berjeri ergonomik formu sayesinde oldukça rahattır ve yüksek ayak tasarımlıdır. Renk seçeneği olan koltuk takımınızı zevkinize göre kombin edebilirsiniz.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!