Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

City Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

  • 31.496,00TL23.840,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi City Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

City Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Baza ve Yatak Hediyeli

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

City Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı doğal ahşap dokuda E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol yüksek ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarında ahşabın doğal dokusu kullanılmıştır ve ortasından ince siyah renkli bir şerit geçmektedir. Konsol ön yüzeylerinde siyah kulplara yer verilmiştir. Konsol üst tablası ve masa üst tablası siyah renkli mermer görünümlüdür. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için City Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

City Yatak Odası: bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet baza, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline doğal ahşap dokusu hakimdir. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun doğal ahşap dokusu kullanılmıştır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve komodin üst tablalarında siyah renkli mermer görünümlü kaplama kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için City Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

İstanbul Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. İstanbul Koltuk Takımının ayakları siyah rengindedir ve gold detaylara sahiptir. Ayrıca aynı gold detayları, üçlü koltukların kolçak kısımlarında dörtgen formunda ve takımın gürgen ahşap kısmında şeritsel olarak kullanılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bir adet üçlü koltukta sık olarak işlenmiş paralel dikiş detaylarına yer verilirken diğer üçlü koltuk kapitone işçiliğinin bir harikası olan chester model olarak üretilmiştir. Dilerseniz iki adet üçlü koltuğunuzu da dikiş detaylı ya da chester model olarak seçebilir ve kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.  Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 36 DNS sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıktadır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikey dikişler ve düğme detayları hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için İstanbul Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!